Wat nou als je 7 jaar bent en de geweldige hoofdrol van kleine Fiona krijgt, maar dan wordt de voorstelling niet één jaar, niet twee jaar, maar 2 1/2 jaar uitgesteld. Dan ben je zomaar ineens 10 jaar en niet meer zo heel klein. Dat overkwam Feline. Maar we hebben hier geen probleem van gemaakt. Ze is al een grote meid van 10, maar ze kan nog steeds de rol van kleine Fiona spelen. Lastiger is het als je 12, 13 jaar bent en ineens een 15, 16 jarige puber. Met een veel langer lijf dan toen je begon. Ineens ben je de grootste van de groep. Hoe gaan we dit dan oplossen?
Het leek ons niet zo leuk voor de tieners om bij de jongste talentjes te blijven. Er kwam niet alleen een niveauverschil, maar ook een interesseverschil. Logisch ook. Dat hoort nu eenmaal op die leeftijd. Wij hebben het opgelost door de tieners naar de volwassen cast te verhuizen. Dat was natuurlijk wel heel spannend voor de tieners, want ineens ben je van de oudste, de jongste. Maar de volwassenen hebben ze met open armen ontvangen en dus draaien ze draaien ze daar al een tijdje mee. Een ander leuk voordeel voor de tieners is dat ze daar meer choreografieën krijgen aangeleerd en nog wat dieper de acteerlessen induiken. Dat is mooi meegenomen toch?
Naast dat we uit eigen initiatief de tieners hadden doorgeschoven naar de volwassenen, waren er ook wat kinderen die besloten te stoppen. Dat vonden we best heel begrijpelijk. Twee en half jaar wachten is een lange tijd. Om die reden hebben we nieuwe audities gehouden. Daar hebben we de acht beste kinderen uitgekozen waarmee we aan de slag zijn gegaan. Het resultaat gaat je verbazen. Wat een talenten! Ze hebben net hun perspresentatie achter de rug en dat was in één woord geweldig. We zijn heel trots op onze kinderen!