Daisy werkt nu al een tijdje met mij samen om Iris Performing Arts naar een hoger niveau te tillen. Dat is ook echt haar doel en dat bewijst ze keer op keer op keer. En wat ze doet, doet ze echt goed. Daarom wil ik haar nog een keer in het zonnetje zetten.
De ideeendesk
Daisy is oprichter en eigenaar van De Ideeendesk. Zo heeft ze onder andere deze website ontworpen en verzorgt ze samen met een beveiligingsbureau het onderhoud.
Stichting IPA Producties
Daarnaast heeft ze ook de website van de Stichting die mij ondersteunt ontworpen en gevuld: Stichting IPA Producties. Ik schrijf wel alle stukjes, maar zij doet het technische deel. Overigens moet ik ook vertellen dat Bernadette Kusters, bestuurslid van de stichting, ook regelmatig helpt om planningen enzo op de website te zetten. Daisy is zelf ook Bestuurslid van onze Stichting
Grafische Vormgeving
Alsof het nog niet genoeg is, heeft ze eerder ook voor Petticoat de Musical de lijn ontwikkeld voor alle vormgeving. Dat dat ook bij anderen in de smaak viel, bleek toen we voor de Amateur Musical Awards bij de beste 4 beste en mooiste flyers/posters behoorden van Nederland. Chapeau Daisy en je team!
