Op Reis naar Jezelf

De hele zomer van 2019 ben ik op reis geweest. Met een klein overzichtelijk groepje kwamen we elke week op zaterdag bij elkaar en bespraken we waar we hulp bij nodig hadden en kreeg iedereen oefeningen op gebied van het ontdekken van zichzelf. Er was vooral aandacht voor meditatie en allerlei verschillende creatieve werkvormen.

Vooral de zaterdag die we buiten in de natuur doorbrachten, bleek erg in de smaak te vallen. En ik mocht als hun begeleidster mee op hun reizen.

De deelnemers gaven aan dat ze hier graag vervolg aan willen geven. Dus we gaan door! In het nieuwe jaar gaan we weer van start en dit keer kan JIJ ER OOK BIJ ZIJN! Binnenkort volgt er meer informatie over de KICKSTART in Januari 2020!

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *